1922–2003
12
130 %
3 500 Kč
tempera, lepenka
83 x 58 cm
Signatura: LD Najmr
olej, plátno
50 x 81 cm
Signatura: LD nečitelně
olej, lepenka
61 x 42 cm
Signatura: Najmr