1919–1985
72
202 %
40 000 Kč
133 100 Kč
1958 / 2000
barevný ofset
14 x 17,5 cm
Signatura: PD Křížek 58 v tiaku
11 x 14,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
9 x 8,5 cm
Signatura: PD monogram K
9 x 9 cm
Signatura: PD monogram K
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD monogram K
11 x 8,5 cm
Signatura: LD monogram K
1954
akvarel, kresba perem
15 x 10 cm
Signatura: PD Křížek 54
barevný linoryt 19/33
7,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Krizek 58
2013
tisk
21 x 42 cm
Signatura: neznačeno
25 x 11 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu Křížek
barevný linoryt 20/22
12 x 11,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
10 x 17 cm
Signatura: PD Křížek 56