1919–1985
72
202 %
40 000 Kč
133 100 Kč
barevný linoryt
12,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: PD K 55 v tisku
barevné křídy, černý karton
10,5 x 11,5 cm
Signatura: PD monogram K 60
tisk
9 x 21 cm
Signatura: neznačeno
50. léta 20. stol.
24,5 x 17 cm
Signatura: na rubu Křížek
tisk
7 x 7 cm
Signatura: naznačeno
akvarel
24 x 32 cm
Signatura: PD monogram K
barevný linoryt 20/34
29 x 7,5 cm
Signatura: PD Křížek 59
akvarel
24,5 x 16 cm
Signatura: UD K 61
kresba tuší, papír
6 x 11,5 c m
Signatura: PD monogram K
kresba tužkou, akvarel
23 x 16 cm
Signatura: PD K
kresba tuší, akvarel
13 x 8 cm
Signatura: PD K 58, na rubu Křížek 1958