1919–1985
72
202 %
40 000 Kč
133 100 Kč
25 x 11 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu Křížek
barevný linoryt 20/22
12 x 11,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
10 x 17 cm
Signatura: PD Křížek 56
barevný linoryt
12,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: PD K 55 v tisku
barevné křídy, černý karton
10,5 x 11,5 cm
Signatura: PD monogram K 60
tisk
9 x 21 cm
Signatura: neznačeno
50. léta 20. stol.
24,5 x 17 cm
Signatura: na rubu Křížek
tisk
7 x 7 cm
Signatura: naznačeno
akvarel
24 x 32 cm
Signatura: PD monogram K
barevný linoryt 20/34
29 x 7,5 cm
Signatura: PD Křížek 59