1907–1992
14
134 %
1 141 Kč
akvarel
27 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: LD Janča
olej, lepenka
36 x 60 cm
Signatura: LD Janča (tužkou)
kresba tuší, karton
17,5 x 26 cm (výřez)
Signatura: LD Janča 50