1876–1937
1915
12,5 x 10 cm
Signatura: JH v tisku
kol. 1900
akvarel
27 x 35,5 cm
Signatura: značeno Honsa
7,2 x 9 cm
Signatura: J. Honsa
5,2 x 7,2 cm
Signatura: J. Honsa
7,5 x 9 cm
Signatura: J. Honsa
13,5 x 17 cm
Signatura: J. Honsa
14,5 x 23 cm
Signatura: Honsa