1941–2007
39
124 %
550 Kč
2 000 Kč
akvarel, dřevoryt
20 x 14,5 cm
Signatura: Jenýk Pacák 01
dřevořez 9/100
35 x 17,5 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 1983
kolorovaný dřevořez 8/60
20,8 x 15,5 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 01
kolorovaný dřevořez 5/60
20 x 14 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 01
2000
litografie
6,2 x 4 cm
Signatura: A. T. Jeňýk 2000
dřevoryt 124/200
14,8 x 11,8 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 92
2000
litografie
6,5 x 3,5 cm
Signatura: A. T. Jeňýk 2000
dřevoryt 3/200
15 x 12 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 92
dřevoryt 173/200
15 x 12 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 92
dřevoryt 195/200
14,7 x 11,7 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 92
dřevoryt kolorovaný akvarelem 8/60
20,5 x 15 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 01
kolorovaný dřevořez 5/60
20 x 14,3 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 01