1941–2007
39
124 %
550 Kč
2 000 Kč
tisk
30 x 29,5 cm
Signatura: Jeňýk 69 v tisku
2 x litografie 93/110
5 x 3,5 / 5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x Jeňýk Pacák
20 x 13,5 cm
Signatura: Jeňýk 75
barevný dřevoryt 10/200
15 x 12 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 92
dřevoryt 23/100
13,5 x 7 cm
Signatura: Jeňýk 75
litografie
12,5 x 8 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 94
20 x 13,5 cm
Signatura: Jeňýk 75
20 x 13,5 cm
Signatura: Jeňýk 75
2000
litografie 49/120
21,2 x 15,5 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 2000
litografie
15 x 11 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 96
barevná litografie 52/75
26 x 18 cm
Signatura: Jeňýk 78
akvarel, dřevoryt
21 x 15,5 cm
Signatura: Jenýk Pacák 01