1855–1924
olej, plátno
v 117,5 ✕ š 95 cm
Signatura: PD J Schikaneder
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
1896
olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD JS 96
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
118 x 98 cm
Signatura: sign. PD Schikaneder
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
kolem roku 188
olej, plátno
51 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD J. Schikaneder
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |