1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
sádrová plastika
v 54 cm
Signatura: zestrany na plintě Obrovský
litografie
v 26 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 35,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: LD B. Obrovský 43