1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
akvarel, pastel, karton
40 x 56 cm
Signatura: LD J. Obrovský
akvarel, pastel, karton
40 x 56 cm
Signatura: LD J. Obrovský
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: LD J. Obrovský 920