1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: LD J. Obrovský 920
původní litografie
21 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Obrovský 39 v tisku