1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
2009
olej, plátno
20 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ivan Ouhel 09
155 x 135 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 97