1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2004
olej, plátno, kašírováno
30 x 21 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 04
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
100 x 71 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 96
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. LD I. Ouhel 98
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |