1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2 x olej, plátno
v 65 ✕ š 60 cm
Signatura: LD I. Ouhel 2000, PD monogram I. O. 2000
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 98 ✕ š 98 cm
Signatura: PD I. Ouhel 86
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
oil, canvas
v 60 ✕ š 55 cm
Signatura: UD I. Ouhel 88
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
v 130 ✕ š 120 cm
Signatura: PD I. Ouhel 16
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
v 97 ✕ š 85 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1990, na rubu na blindrámu I. Ouhel 91
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2008
akryl, tempera, karton
71,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 08
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1999 - 2002
olej, plátno
145 x 130 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 99
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
115 x 95 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 94
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
155 x 135 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 97
2009
olej, plátno
20 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ivan Ouhel 09
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 90
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 86
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |