1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
olej, plátno
150 x 135 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 91
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
58,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 87
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
70. léta
olej, sololit
15,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD Ouhel
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
55 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ouhel 82
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 87
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 98
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
59 x 49 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 90
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |