1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
2006
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Ivan Ouhel 2006
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 94
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kol. r. 1975
olej, dřevěná deska
25 x 20 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
80 x 140 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 92
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2000
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 2000
2002
akryl, karton, lepenka
25 x 13,5 cm
Signatura: I. Ouhel 02
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |