1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
220 000 Kč
1. pol. 70. le
olej, plátno
169 x 151,5 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ouhel
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
11 x 95 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 94
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
100,5 x 70 cm
Signatura: sign. LD I. Ouhel 91
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
21 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ouhel
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |