109
133 %
532 Kč
1 101 Kč
barevná litografie 44/100
v 22,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Komárek 2009
barevná litografie 88/100
v 30 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Komárek 2009
barevná serigrafie 8/200
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Komárek
barevná litografie 13/100
v 37,5 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Komárek 2009
koláž, textilie, tapety, kvaš, papír
v 45 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD Komárek, UD autorské razítko: Ivan Komárek / 1. II. 2013
barevná litografie 70/130
v 21 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Komárek 2010
barevná litografie 8/130
v 21,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Komárek 2010
barevná litografie 89/100
v 30,5 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Komárek 2009
90. léta 20. stol.
Signatura: PD Komárek
barevná litografie 21/130
v 22 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Komárek 2010
3 x barevná litografie (87/100, 1/130, 18/130)
23 x 32 / 21 x 28 cm
Signatura: 3 x PD Komárek (2009, 2010, 2010)