109
133 %
532 Kč
1 101 Kč
barevná litografie 25/70
v 23,5 ✕ š 34 cm
Signatura: UD Komárek, autorské razítko Ivan Komárek
barevná litografie 25/70
v 23,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Komárek, UD autorské razítko Ivan Komárek
barevná litografie 21/130
v 22 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Komárek 2010
90. léta 20. stol.
Signatura: PD Komárek
barevná litografie 8/100
v 23 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Komárek 2009
3 x barevná litografie (16/130, 13/130, 12/130)
v 21,5 ✕ š 28 cm
Signatura: 3 x PD Komárek 2010
barevná litografie 51/100
v 30,5 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Komárek 2009
barevná litografie 25/70
v 23 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Komárek, autorské razítko Ivan Komárek
barevná litografie 25/70
v 23,5 ✕ š 32 cm
barevná litografie 25/70
v 24 ✕ š 33,5 cm
barevná litografie 25/70
v 23,5 ✕ š 33 cm
barevná litografie 44/100
v 22,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Komárek 2009