1932–1987
5
145 %
88 500 Kč
150 000 Kč
kombinovaná technika, olej, akryl, karton na desce
v 72,5 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu I. Dedicova
barevná litografie
v 30,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Dědičová, UD Irena u dedikace