1901–1978
13
109 %
300 Kč
350 000 Kč
olej na plátně
41 x 33 cm
Signatura: signováno vpravo dole I. Weiner-Král
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
50. léta 20. s
olej, malířská lepenka
27 x 20 cm
Signatura: sign. LD I. Weiner - Kráľ
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |