1901–1978
13
109 %
300 Kč
350 000 Kč
olej na plátně
27 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu I. Weiner Kráĺ 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na plátně
27 x 22,5 cm
Signatura: signováno vpravo nahoře I. Weiner
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |