1901–1978
13
109 %
300 Kč
350 000 Kč
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
50. léta 20. stol.
olej, malířská lepenka
27 x 20 cm
Signatura: LD I. Weiner - Kráľ
ocelorytina
4,5 x 3,5 cm