1920–2003
pálená hlína, glazování
v. 19 cm
Signatura: dole Ida Vaculková 83
olej, plátno
33 x 55,5 cm
Signatura: LD Vaculková 46
olej, malířská lepenka
28 x 45 cm
Signatura: Ida Vaculková
olej, lepenka
45 x 31,5 cm
Signatura: I. Vaculková 42
olej, plátno
38 x 45,5 cm
Signatura: Vaculková 43
glazovaná keramická plastika
v. 28 cm
Signatura: Ida V 89