1920–2003
16
170 %
21 401 Kč
olej, malířská lepenka
28 x 45 cm
Signatura: Ida Vaculková
olej, lepenka
45 x 31,5 cm
Signatura: I. Vaculková 42
olej, plátno
38 x 45,5 cm
Signatura: Vaculková 43