1929–2012
akryl, plátno
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Garcia Rossi 4/07
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Garcia Rossi Paris 1993
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Garcia Rossi Paris 1993/1994
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Garcia Rossi / 73
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Garcia Rossi Paris 2001/2002
2005
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Garcia Rossi Paris 8/05
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |