1908–1992
8
113 %
70 000 Kč
20 000 Kč
110 000 Kč
37 x 49 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Hella Guth 53, na rubu Hella Guth
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, karton
50 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Hella Guth
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |