1908–1992
8
113 %
70 000 Kč
20 000 Kč
110 000 Kč
olej, plátno
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Guth
40. léta 20. stol.
olej, plátno
v 50 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Hella Guth
akvarel, karton
45 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Hella Guth
37 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Hella Guth 53, na rubu Hella Guth