1905–1963
olej, překližka
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD Géza Szobel
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, dřevo
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel 62
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
103 x 121 cm
Signatura: sign. PD Szobel G
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, překližka
91 x 64,5 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
146 x 97 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
barevné křídy, karton
64 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Géza. Szobel
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
96 x 110 cm
Signatura: sign. LN Szobel
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |