1905–1963
olej, překližka
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD Géza Szobel
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, dřevo
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel 62
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
103 x 121 cm
Signatura: sign. PD Szobel G
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |