1939–2018
20
116 %
7 500 Kč
900 000 Kč
asambláž, hliníkové desky, deska
112 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu Alviani, na autorském štítku Alviani, autorské razítko
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1974/1990
olej, plátno
125 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Getulio Alviani / 1974/1990
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |