1849–1916
1886
olej, plátno
66 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD FŽeníšek 86
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1898
olej, plátno
66 x 52,5 cm
Signatura: sign. PN F. Ženíšek 1898
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1886
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: PN F. Ženíšek LP 1886
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |