1849–1916
1886
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: PN F. Ženíšek l. p. 1886
ocelorytina
5,5 x 2,5 cm
Signatura: na známce v tisku J. Solpera 1983 M. Ondráček
kresba tužkou, běloba, kašírováno
37 x 16 cm
33,5 x 19,5 cm
Signatura: PD monogramem FZ