1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
olej, plátno
77,5 x 62 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, pastel
44 x 31 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, pastel
44 x 30,5 cm
Signatura: PD Süsser
olej, plátno
77,5 x 62 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, pastel
44 x 31 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, pastel
44 x 30,5 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser