1895–1943
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 34
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
32 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Srp 28
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
59 x 49 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 1931