1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
1922
barevný lept č. 27
29 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v desce
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
barevný lept č. 236
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v desce
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
barevný lept 13/250
28 x 28 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1915
barevný lept 189/200
30 x 31 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1924
barevný lept č. 44
29,5 x 39,5
1924
barevný lept č. 62
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
barevné vernis mou, akvatinta 273/350
32 x 39,5 cm
1902
olej, malířská lepenka
36 x 28 cm
Signatura: sign. LD T. F. Š. 902.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1914
olej, plátno
57,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon 1914
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1909
barevný lept, č. 4
30 x 30,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon 09, UD monogram s datací 1909 v tisku, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
43,8 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1927 v tisku
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
66 x 82 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, T. F. Šimon, 1940 na rubu
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |