1920–2007
44
109 %
255 Kč
500 Kč
21,5 x 15 cm
Signatura: UD F. Peterka 1987
4 x lept (45/60, 27/85, 11/80, 84/85)
6 x 4 / 9,5 x 6 cm
Signatura: 3 x PD F. Peterka, 1 x UD František Peterka
dřevoryt 63/170
17 x 9 cm
Signatura: PD F Peterka
kresba bílou tuší
18 x 23 cm
Signatura: PD F. Peterka 1990
1998 / 1993 / 1997
kresba perem / kresba tuší, pastel / serigrafie
10 x 5,5 / 13 x 8 / 8,5 x 13 cm
Signatura: PD F. Peterka / LD F Peterka / PD František Peterka
2000
kresba tuší, akvarel
10,5 x 14 cm
Signatura: PD pod textem František Peterka
dřevoryt 65/170
17 x 9 cm
Signatura: PD F Peterka
lept 13/40
9 x 5,5 cm
Signatura: Peterka
litografie
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. Peterka
lept 115/200
18,5 x 13 cm
Signatura: F. Peterka 89
serigrafie 52/90
10 x 8 cm
Signatura: F. Peterka
serigrafie 102/180
12,5 x 7,5 cm
Signatura: F. Peterka