1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
olej, plátno
81 x 101 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 41
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
56 x 63 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 79
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
85 x 121 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 68
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD f. malý 67
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |