1900–1980
95
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
olej, plátno
63 x 79 cm
Signatura: sign. LD f. malý 73