1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
olej, plátno
63 x 73 cm
Signatura: sign. LD f. malý 73
olej, lepenka
55 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu na etiketě autora