1908–1950
56
142 %
85 000 Kč
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
litografie
28,5 x 17,5 cm
Signatura: LD Kaláb 32
akvarel, tuš, lepenka
29 x 45 cm
Signatura: PD Kaláb
47 x 33 cm
Signatura: PD F. Kaláb 1934