1862–1927
10
141 %
270 000 Kč
olej, plátno
23 x 39 cm
Signatura: LD Fr. Dvořák
30 x 43 cm
Signatura: Dvořák 48
akvarel
30,5 x 43 cm
Signatura: Dvořák Fr. 56
litografie
36 x 24 cm
Signatura: F. Dvořák