1862–1927
2 x litografie, 4 x dřevoryt
26 x 18 / 6 x 7,5 cm
Signatura: 6 x monogram CB v tisku, 1 x František Dvořák
18 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD Dvořák
30 x 43 cm
Signatura: PD Dvořák 48
olej, plátno
23 x 39 cm
Signatura: LD Fr. Dvořák
30 x 43 cm
Signatura: Dvořák 48
akvarel
30,5 x 43 cm
Signatura: Dvořák Fr. 56
litografie
36 x 24 cm
Signatura: F. Dvořák
fotografie
16 x 23 cm
litografie
35 x 25,5 cm
Signatura: DU F. Dvořák