1901–1975
38
118 %
10 000 Kč
15 500 Kč
kvaš
30 x 20 cm
Signatura: LD Doubrava
akvarel, kvaš
44 x 29,5 cm
Signatura: PD FDoubrava
barevná litografie
25 x 30 cm
Signatura: F. Doubrava
olej, karton
30 x 24 cm
Signatura: na rubu F. Doubrava 1943
kresba uhlem, karton
37 x 47 cm
Signatura: F. Doubrava
kresba barevnými pastely
21,5 x 30 cm
Signatura: F. Doubrava
kresba perem
43 x 30,5 cm
Signatura: F. Doubrava 45
23 x 30,5 cm
Signatura: F. Doubrava
23,5 x 14 cm
Signatura: FD.
akvarel, lepenka
28,5 x 20 cm
Signatura: F. Doubrava
rozmývaná tuš, karton
15 x 24,5 cm
Signatura: FD 37