1901–1975
38
118 %
10 000 Kč
15 500 Kč
olej, plátno
v 64 ✕ š 50 cm
kombinovaná technika, akvarel, uhel
v 27,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD F. Doubrava, na rubu F. Doubrava
kombinovaná technika, uhel, akvarel, pastel
v 28 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD F. Doubrava
akvarel
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: PD F Doubrava 1944
akvarel
40,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: PD F. Doubrava
29 x 41 cm
Signatura: neznačeno
21 x 29,5 cm
Signatura: PD F Doubrava
akvarel
40,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: PD F. Doubrava
28 x 19 cm
Signatura: PD F Doubrava
10 x barevná litografie č. 41
42,5 x 30 / 30 x 42,5 cm
Signatura: 11 x F. Doubrava,10 x monogram FD v tisku
10 x barevná litografie č. 41
42,5 x 30 / 30 x 42,5 cm
akvarel
18 x 19,5 cm
Signatura: PD monogram FD