1901–1975
38
118 %
10 000 Kč
15 500 Kč
akvarel
18 x 19,5 cm
Signatura: PD monogram FD
litografie
42 x 26 cm
Signatura: PD F. Doubrava, monogram FD v tisku
21 x 29 cm
Signatura: PD F Doubrava
akvarel
29 x 43 cm
Signatura: PD F. Doubrava
22,5 x 12 cm (výřez)
Signatura: PN F. Doubrava, PD monogram FD
kresba tuší, akvarel
40 x 17 cm
Signatura: LD F. Doubrava
22,5 x 12 cm (výřez)
30,5 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: PN F. Doubrava
kresba tuší, akvarel
40 x 17 cm
Signatura: LD F. Doubrava
pastel, akvarel
28 x 20 cm
Signatura: FDoubrava
kvaš
30 x 20 cm
Signatura: LD Doubrava
akvarel, kvaš
44 x 29,5 cm
Signatura: PD FDoubrava