1920–1992
35
106 %
500 Kč
2 500 Kč
barevná litografie 45/100
30,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Bič 76
1970, 1964
2 x linoryt (autorský tisk), barevná litografie
10 x 18,5 / 8,5 x 13,5 cm
Signatura: 3 x PD F. Bič (70, 64)
barevná litografie 7 - 4/25
48 x 45,5 cm
Signatura: PD F. Bič 65
grafický list č. 42
34 x 49 cm
Signatura: PD F. Bič 61
1967, 1974
3 x barevná litografie
11,5 x 18,5 / 10 x 19,5 cm
Signatura: 3 x PD F. Bič (67, 74)
barevná litografie 37/50
20,5 x 12 cm
Signatura: PD F. Bič 76
barevná litografie 6/100, papír na lepence
60,5 x 23,5 cm
Signatura: PD F Bič 69
akvarel, karton
27 x 81 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bič 86 23. X.
barevná litografie 187/200
19 x 68 cm
Signatura: PD F. Bič 80
akvarel, karton
27 x 81 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bič 86
55,5 x 69 cm
Signatura: PD F. Bič 1967
monotyp
54 x 78 cm
Signatura: PD F. Bič 63