1920–1992
35
106 %
500 Kč
2 500 Kč
olej, lepenka
50,5 x 35 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 1/200
18,5 x 18,5 cm
Signatura: PD F. Bič 70
barevná litografie 45/100
30,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Bič 76