1920–1992
35
106 %
500 Kč
2 500 Kč
barevná litografie 6/100, papír na lepence
60,5 x 23,5 cm
Signatura: PD F Bič 69
akvarel, karton
27 x 81 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bič 86 23. X.
barevná litografie 187/200
19 x 68 cm
Signatura: PD F. Bič 80
akvarel, karton
27 x 81 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bič 86